Wina bankietowe

  • Home
  • Wina bankietowe

Oto kilka propozycji win bankietowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Finca Beltran Duo Tempranillo/Malbec – głęboko rubinowe wino z aromatami czarnej porzeczki, jagody i posmakiem czarnych owoców. Idealne do pieczonego kurczaka, grillowanych mięs i dobrze przyprawionych potraw.

Finca Beltran Duo Chenin/Chardonnay – wino wytrawne o słomkowej barwie z odcieniem bladego złota oraz intensywny charomatach owoców tropikalnych, cytrusów z subtelną nutą ananasa. W smaku świeże, o przyjemnej kwasowości i delikatnej owocowości oraz lekko mineralnym finiszu.

Nominum Blanco Dry, Carinena – delikatnie wytrawne białe wino z serca gorącej Hiszpanii. Pełne słońca o wspaniałej sile i temperamencie. Doskonałe jako aperitif, jak również polecane do delikatnych potraw z białego mięsa oraz owoców morza.

Casa de la Vega Macabeo – lekkie, nie pozbawione pikantności, wyraziste białe wino łączące aromaty owoców (morela, gruszka) i kwiatów. Proste i orzeźwiające.

Casa de la Vega Garnacha – soczyste, pełne owocu i krągłości czerwone wino, pachnące pieprzem, wanilią i kawą. Dojrzewa 3 miesiące w beczkach z amerykańskiego dębu.

Pleno Tempranillo Rosca – wytrawne wino o głębokim, czerwonym kolorze. Wyczuwalne aromaty czerwonych jagód, w smaku łagodne i krągłe.

Pleno Blanco Rosca – wytrawne wino o jasnosłomkowej barwie, owocowym aromacie i łagodnym, orzeźwiającym, dobrze zbalansowanym zakończeniu.

Produkty w Delikatesach Książęcych są przeznaczone w większości dla dorosłych.

Weryfikacja wieku

Strona internetowa zawiera artykuły przeznaczone dla osób dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią i masz skończone 18 lat?

Lub